2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rypin
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

W związku z rozwojem rynku a także kanałów dystrybucji poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie towaru i rozkładanie na regałach,

  • przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych, pakowanie towaru,

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem magazynowym,

  • załadunek towaru do pojazdów dostawczych,

  • obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, systemu terminali magazynowych,

  • sprawdzanie stanów magazynowych,

  • regularna inwentaryzacja magazynu,

  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia,

  • wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych.

Wymagania:

  • sprawność oraz siła fizyczna,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność,

  • mile widziane- umiejętność obsługi wózków widłowych/ uprawnienia.

Oferujemy:

  • umowa o prace na pełny etat,

  • pewne i terminowe wypłacanie świadczeń,

  • długoterminowe zatrudnienie po weryfikacji na okresie próbnym,

  • praca w systemie dwuzmianowym.

W celu sprawnej weryfikacji złożonych ofert aplikacje zawierające CV prosimy podpisywać imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 875250903