2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Trębaczew
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Trębaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Magazynier / Magazynierka

Miejsce pracy: Trębaczew koło Działoszyna (powiat: pajęczański)

Główne zadania:

·        załadunek i rozładunek pojazdów z wykorzystaniem wózka widłowego oraz suwnicy

·        przyjmowanie towaru – sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania)

·        utrzymywanie magazynu w porządku, dopilnowywanie właściwego rozmieszczenia towarów na powierzchni magazynu

·        rozwożenie materiału i półproduktów po produkcji

·        usprawnianie działania magazynu i logistyki

·        obsługa urządzeń technicznych, np. komputera

·        ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą

Oczekiwania:

·        Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i pracowitość,

·        Dbałość o bezpieczeństwo w pracy (własne i współpracowników)

·        Doświadczenie w pracy na produkcji

·        Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi suwnicy oraz wózka widłowego, operowanie dużymi gabarytami (możliwe szkolenie w firmie z obsługi wózków widłowych i suwnic)

·        zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, operatywność

Oferujemy:

·        Uczciwe i transparentne warunki zatrudnienia,

·        Pierwsza umowa na czas określony, maksymalnie na 3 miesiące,

·        Jeśli współpraca się układa, druga umowa jest już na czas nieokreślony,

·        Wynagrodzenie stałe, plus nagroda zależna od wyników zakładu,

·        Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i na życie,

·        Pracę w trybie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),

·        Dobre warunki pracy z dużą dbałością o bezpieczeństwo pracowników,

·        Szkolenia (obsługa maszyn, obsługa suwnic, uprawnienia na wózki, rysunek techniczny).

Lokalizacja

Trębaczew,

Łódzkie

Łódzkie, Trębaczew
ID: 891365549