2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Jabłonna
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnej obsługi magazynowej pod kątem kompletowania, weryfikowania towarów oraz przygotowywania zamówień do wysyłki

  • Kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego z magazynu

  • Bieżąca kontrola ilościowa

  • Prace porządkowe w magazynie

  • Zarządzanie sprzętem testowym

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min.1 rok

  • Uczciwość

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Ciekawą i satysfakcjonującą pracę pełną wyzwań

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Cykl szkoleń produktowych i proceduralnych

Kultura organizacyjna Empireum:

  • Nasza firma opiera swoją kulturę na silnej współpracy, odpowiedzialności oraz skupieniu na sprzedaży i budowaniu trwałych relacji.

  • Otwartość umysłu, swoboda w działaniu oraz profesjonalne zachowanie wobec otoczenia wyznaczają nasze wartości.

  • Zdolności zarządzania projektami, kreatywne myślenie i adaptacja do zmian stanowią fundament naszego dynamicznego podejścia.

  • Dążymy do osiągania najwyższej jakości we wszystkich dziedzinach biznesowych, przy jednoczesnym szacunku dla różnorodności i trosce o siebie wzajemnie i klientów.

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 902109526