2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Zduńska Wola
Dodane 08 kwietnia 2024

pracownik magazynu

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK MAGAZYNU

Polska Fabryka Ręczników ZWOLTEX,

największy polski producent ręczników i innych tekstyliów dla domu - zatrudni

PRACOWNIKÓW MAGAZYNU

Miejsce pracy : łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska:

§ Przyjmowanie / wydawanie towaru, rozładunek, załadunek,

§ Przygotowywanie paczek do wysyłek,

§ Relokacja towaru w magazynie,

§ Weryfikacja / sortowanie / znakowanie dostaw,

§ Pakowanie/rozpakowywanie towarów,

§ Utrzymywanie czystości na magazynie,

§ Utrzymywanie logiki ułożenia towaru zgodnie z polityką firmy,

§ Bieżące prace porządkowe w magazynie,

Wymagania:

§ Zaangażowania w wykonywaną pracę,

§ Sumienność, dokładność i uczciwość,

§ Umiejętność planowania oraz samodzielnej organizacji pracy,

§ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

§ Mile widziane prawo jazdy,

Oferujemy:

§ Umowę o pracę na pełen etat lub umowa zlecenie

§ Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży,

§ Wynagrodzenie zasadnicze plus premia,

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 910242030