2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Gościeradów Ukazowy
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gościeradów Ukazowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako jeden z liderów wśród producentów drzwi na polskim rynku posiadamy hale produkcyjne i magazynowe w 3 lokalizacjach, gdzie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Stale się rozwijamy, zwiększając liczbę produkowanych drzwi, ościeżnic i innych produktów oraz rozszerzając swoją obecność na rynkach zagranicznych - produkty ERKADO dostępne są już w prawie 40 krajach na całym świecie, bo DRZWI TO NASZ ŚWIAT.

Obecnie do naszego zespołu szukamy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu/Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i przygotowywanie terminowych wysyłek do klientów;

  • Inne prace magazynowe;

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Samodzielność i komunikatywność;

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (jako dodatkowy atut).

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej; dofinansowanie wypoczynku dzieci; pomoc mieszkaniowa, itd.)

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ERKADO Sp. z o.o. z siedzibą w: Osiedle POM 8, 23-275 Gościeradów-Folwark (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Gościeradów Ukazowy,

Lubelskie

Lubelskie, Gościeradów Ukazowy
ID: 910591072