2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej zatrudni mężczyznę do pracy w magazynie.

WYMAGANIA:

·         dobra organizacja pracy,

·         chęć nauki,

·         dyspozycyjność.

ZADANIA:

·         przyjmowanie dostaw towaru,

·         pakowanie towaru,

·         sprawdzanie zgodności pakowanych towarów,

·         pozostałe prace magazynowe,

·         współpraca z innymi działami firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

"Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910747515