2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

NOLMO to jeden z wiodących krajowych producentów i dystrybutorów urządzeń na publiczne strefy rekreacji w tym min. place zabaw, street workout, zewnętrzne urządzenia fitness, meble miejskie. Firma sprzedaje swoje produkty w blisko 40 krajach na 3 kontynentach. NOLMO to lokalna firma o globalnym zasięgu, która wierzy, że dobry dizajn to recepta na sukces :) Tam gdzie kończy się tradycyjny plac zabaw tam zaczyna się NOLMO :)

Obecnie poszukujemy pracownika magazynu.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień dla klientów

  • Przyjmowanie dostaw towarów

  • Rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Pomocnicze prace magazynowe

  • Bieżące prace porządkowe w magazynie

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy mile widziane

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie w branży,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesyłanie dokumentów CV poprzez formularz: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911089576