2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje przyszłe zadania:

  • rozładunek i załadunek towarów,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • odpowiednie składowanie towarów zgodnie z zasadami ich przechowywania,

  • prace magazynowe,

  • kompletacja zamówień,

  • wspieranie innych działów magazynu, który się mieści przy ul. Kablowej 1 w Szczecinie.

Jeśli:

  • jesteś osobą sumienną, zaangażowaną w wykonywane obowiązki,

  • masz doświadczenie w pracy w Magazynie (mile widziane), posiadasz znajomość systemów magazynowych (praca ze skanerami, system WMS-AX),

  • potrafisz współpracować w grupie.

Kim jesteśmy?

PartyDeco to działający od 1995 roku, na ponad 80 rynkach importer i producent ozdób. Naszą misją jest budowanie dobrej atmosfery w każdej chwili. Obecnie jesteśmy liderem branży w Europie, zatrudniamy ponad 200 osób i wciąż się rozwijamy.​​

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 912432344