2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łazy
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Promag OZE Sp. z o.o. powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE).

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki

  • przeprowadzanie inwentaryzacji

  • dbałość o porządek w magazynie

Oczekujemy:

  • sumienności

  • odpowiedzialności

  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

  • rzetelności i uczciwości w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • premie

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • pracujemy w Łazach koło Sękocina, w godzinach 8-16,

    od poniedziałku do piątku

 Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 913964080