2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zawiercie
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         kompletacja zamówień

·         rozmieszczanie towarów w magazynie

·         dokonywanie inwentaryzacji.

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

·         samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

·         uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane.

To oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·         praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

·         pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze

Krótki opis firmy

Firma Martin to największy importer piwa w Polsce. Od roku 1993 sprowadzamy oraz dystrybuujemy piwa renomowanych browarów. Staramy się wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi partnerzy to Budweiser Budvar, Bernard, Krusovice, Estrella Damm, Bavaria, Erdinger i wiele, wiele innych marek!

Jeśli nie masz doświadczenia, ale czujesz, że podołasz. Piwa to twój świat. Napisz nam, dlaczego chcesz u nas pracować ?

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 914611536