2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kaczory
Bartłomiej Mikołajewski
Dodane 03 maja 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Kaczory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia zaopatrzenia medycznego z magazynem w Kaczorach, koło Piły zatrudni pracowników magazynowych do pakowania towarów medycznych i pomocy przy wysyłkach kurierskich.

Pracownik Magazynu / Magazynier

(Miejsce pracy: ul. Chodzieska 28, 64-810 Kaczory )

 TWOJE ZADANIA:

  • pakowanie paczek dla Klientów

  • przyjmowanie i rozkładanie towarów zgodnie z zasadami magazynu

  • pomoc przy nadawaniu paczek do kurierów

  • dbałość o otoczenie pracy i przestrzeganie przepisów BHP

OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

  • gotowości do pracy oraz szybkości w działaniu

  • zaangażowania i lojalności wobec przełożonych

  • otwartości na współpracę w zespole

OFERUJEMY:

  • praca jednozmianowa (dzienna)

  • wolne weekendy i święta

  • umowa o pracę

  • brak wymagań uprawnień na wózki widłowe czy pracy na wysokościach

  • pracę w zorganizowanym zespole, mającym realny wpływ na wydajność pracy na tym stanowisku

  • przyjazną atmosferę w zespole

Lokalizacja

Kaczory,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kaczory
ID: 914651890