2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Murowana Goślina
Dodane 25 kwietnia 2024

PRACOWNIK magazynu

Wynagrodzenie

4 430 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracowałeś w magazynie ? Masz doświadczenie ? Szukasz pracy szytej na miarę Twoich zdolności ? Chcesz dołączyć do zespołu w którym dba się o niski poziom stresu ?

Dołącz do drużyny GREMURA, tutaj nie będziesz się nudzić .

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub logistyka

  • umiejętność obsługi sprzętu magazynowego

  • znajomość zasad składowania i pakowania towarów

  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • znajomość podstawowych programów komputerowych, w tym systemów magazynowych

  • dokładność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, rozpakowywanie i składowanie towarów w magazynie

  • kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie do wysyłki

  • sprawdzanie stanu magazynowego

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wydań towarów

  • organizacja przepływu towarów w magazynie w celu optymalizacji miejsca i czasu pracy

  • monitorowanie terminów ważności produktów oraz odpowiednie ich rozmieszczenie w magazynie

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 914554940