2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Rataje
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Misją QUADRA-NET jest dostarczanie Kontrahentom i ich Klientom najwyższej jakości usług z zakresu napraw produktów elektroniki konsumpcyjnej i produktów gospodarstwa domowego.

Sieć serwisowa QUADRA-NET realizuje swoją misję na terytorium Polski, krajów bałtyckich i Europy południowej poprzez Partnerów serwisowych stowarzyszonych w sieci. Świadcząc usługi, koncentrujemy się na osiąganiu następujących celów:

• pełnej satysfakcji Klientów,

• osiąganiu wysokich współczynników wykonania usług,

• zmniejszaniu kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa Kontrahenta,

• rozwoju naszych Partnerów serwisowych,

• doskonaleniu procesów biznesowych i organizacyjnych.

W związku ze stałym rozwojem firmy, zwiększającą się liczbą zamówień poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

pracownik magazynu

Zakres obowiązków

  • Kontrola procesu załadunku i rozładunku,

  • Zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie oraz odpowiedniego rozmieszczenia towarów,

  • Kontrola towarów pod względem ilościowym i jakościowym,

  • Poprawne wydanie towarów z magazynu,

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Mile widziana znajomość obsługi skanera

  • Dokładność i obowiązkowość

Miejsce pracy: Czochralskiego 8 Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 906373453