2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Radzionków
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Radzionków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Radzionków

Opis stanowiska:

  • Komisjonowanie towarów

  • Ewidencjonowanie stanów magazynowych

  • Kierowanie wózkiem widłowym

  • Praca w systemie zmianowym 6-14, 14-22

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Jeżeli, zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

Jeżeli, chciałbyś by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Państwa danych osobowych będzie „ALCO TRADE” Sp. z o.o. z siedzibą w Kołaczkowie. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie pod nazwą: www.alcotrade.com.pl zakładka „Informacje”

Lokalizacja

Radzionków,

Śląskie

Śląskie, Radzionków
ID: 909638367