2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ostrów Mazowiecka
FABRYKI MEBLI FORTE SA
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Pracownik Magazynu

TWOJE ZADANIA:

  • Kompletacja zamówień, etykietowanie
  • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa terminala i skanera
  • Obsługa wózka widłowego
  • Zabezpieczanie skompletowanych palet
  • Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP

TWÓJ PROFIL:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu
  • Nastawienie na współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

KORZYŚCI:

  • Umowa o pracę z możliwością skrócenia okresu próbnego
  • Premia miesięczna uzależniona od osiągniętych wyników
  • Pełne szkolenie pod nadzorem instruktora
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli w przyzakładowym salonie
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku.
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 909712747