2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik magazynu, Bielsko-Biała, pełny etat

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Comtrade istnieje od 2006 roku i specjalizuje się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego . W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towaru

  • przygotowanie oraz wysyłka przesyłek

  • dbanie o porządek w magazynie

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • uczciwość, samodyscyplina

Oferujemy:

  • praca w zgranym zespole od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczne

  • karta sportowa

  • owoce przez cały tydzień

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych należy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 663464152