2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Modlniczka
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - Bonito.pl

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 350 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 150 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością. Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – GLP Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim 80 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko: Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Modlniczka pod Krakowem

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,

  • przyjęcie towaru z systemie,

  • rozłożenie towaru na regałach zgodnie z przyporządkowaniem,

  • kompletowanie zamówień,

  • dbanie o odpowiednie ułożenie towaru,

  • przygotowanie zamówień do pakowania,

  • pakowanie towaru,

  • sortowanie przesyłek,

  • wydawanie spakowanych przesyłek firmom kurierskim.

Wymagania:

  • pracowitości, sumienności,

  • kreatywności, samodzielności,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole,

  • zdolności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w weekendy (uczniowie oraz studenci mile widziani)

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,

  • umowę zlecenie,

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport,

  • możliwość skorzystania z pakietu LuxMed.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX.

Praca w biurze siedziby firmy:

GLP Kraków Airport Logistics Centre,

ul. Komandosów 1/3,

32-085 Modlniczka.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Bonito.pl sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce na stanowisko Pracownik Magazynu, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

W przypadku nie udzielenia przez kandydata zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji aplikacje (zarówno te w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej) zawierające dane osobowe są niezwłocznie usuwane z wszelkich nośników na jakich zostały zapisane, nie dalej jednak aniżeli w terminie 30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 704949649