2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Dachowa
Aleksandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - Dachowa

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dachowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik magazynu

  • Miejsce pracy: Dachowa

Szukamy pracowników do pracy w magazynie. Jest to magazyn firmy specjalizującej się w obróbce mechanicznej tworzyw konstrukcyjnych oraz dystrybucji półfabrykatów. Produkty firmy znajdują zastosowanie m.in. w automatyzacji produkcji, systemach transportu, branżach spożywczej i farmaceutycznej.

Oferta jest kierowana także do przedstawicieli innych narodów niż Polska.

Forma zatrudnienia:

  • umowa zlecenie (świadczenia ZUS)

Wynagrodzenie:

  • stawka godzinowa 27,7 PLN brutto

  • premia do 1500 PLN brutto

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2 zmianowym (bez pory nocnej)

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę

  • Program Poleceń - do 1000 zł za polecenie pracownika

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • dyscyplina pracy

  • odpowiedzialność

  • rzetelność

Obowiązki:

  • dodatkowe prace magazynowe

  • prace porządkowe w obrębie miejsca pracy

  • dbanie o mienie pracodawcy

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na terenie firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nie czekaj! Aplikuj!

Fast Service (nr 15162) - to obietnica szybkiej, dobrej i stabilnej pracy, zgodnie z naszym motto "Delivery Job". Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dachowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dachowa
ID: 913663028