2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Plewiska
Dodane 02 maja 2024

Pracownik magazynu/ działu logistyki

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień - przyjmowanie, kontrola, magazynowanie, kompletacja, pakowanie, wysyłka zamówień

  • sprawdzanie i tworzenie dokumentów towarzyszących

  • przeprowadzanie inwentaryzacji i kontroli magazynu

  • fachowa obsługa wózków, urządzeń magazynowych oraz biurowych

  • Przestrzeganie przepisów BHP, standardów ISO/HACCAP, porządku w magazynie, wytycznych bezpieczeństwa i innych

  • Komunikacja i współpraca między działami

Nasze wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu magazynowania

  • Doświadczenie w zakresie operacji magazynowych

  • Sprawność fizyczna

  • Orientacja i wyobraźnia przestrzenna

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, dające poczucie stabilności i pewności jutra

  • atrakcyjne wynagrodzenie, doceniające Twoje zaangażowanie i wysiłek

  • 26 dni urlopu dla WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

  • dofinansowanie obiadów

  • ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną również dofinansowane przez pracodawcę

  • owocowe wtorki

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • regularne rozgrywki tenisa stołowego

  • integracje i imprezy firmowe

  • Lokalizacja przy granicy Gołuski/ Plewiska, ul. Szkolna 58, 62-070 Gołuski (blisko pętli autobusowej, czynna linia 716 Gołuski Poznań Junikowo)

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 913696941