2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Ogrody
Monika Maślankiewicz
Dodane 14 maja 2024

pracownik magazynu/firma kurierska holandia

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu?  Zależy Ci na ofercie bez tzw. wiekówki? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu firmy kurierskiej!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

oferujemy

  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • zapewniony dojazd do pracy
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatki do pracy zmianowej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę w miejscowości Oirschot lub Veenendaal

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • sortowanie paczek
  • obsługa linii i maszyn transportowych oraz sortujących

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w Holandii jest traktowane jako dodatkowy atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 915449365