2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Murcki
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu Katowice Murcki ul. Tartaczna

Lokalizacja

Katowice, Murcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Katowice Murcki ul. Tartaczna

Dogodna lokalizacja: przystanek linii kolejowej 142 w odległości 150m od Firmy

OPIS STANOWISKA

Prace związane z kompletacją zleceń, rozładunkiem, załadunkiem

Prawidłowe zabezpieczenie towarów

Prawidłowe oznakowanie towarów

Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie

Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy

Praca w magazynie w temperaturze od (+2) do (+6) st. C w systemie dwuzmianowym.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

Wykształcenia zawodowego lub średniego

Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

Praktycznej wiedzy z zakresu zwyczajów i technik magazynowania

Sumienności i dokładności przy wykonywanej pracy.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami i narzędziami pracy

w systemie dwuzmianowym

Pełną wyzwań pracę w młodym dynamicznym zespole i zdobywanie nowych doświadczeń

Wynagrodzenie zasadnicze plus premię motywacyjną

Pakiet świadczeń socjalnych w tym miedzy innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport, bony świąteczne oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

Śląskie

Śląskie, Katowice, Murcki
ID: 634506156