2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bytom
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - kierowca

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy osoby chętnej do pracy na stanowisko Pracownik magazynu – kierowca. Miejsce pracy - Bytom

Opis stanowiska:

- przygotowanie produktów do wynajmu oraz sprzedaży

- przyjmowanie sprzętu z wynajmu, czyszczenie, kontrola stanu technicznego

- dbałość o magazyn główny, utrzymywanie porządku oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej

- podstawowy serwis sprzętu oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi

- sporządzanie wymaganej dokumentacji dla Klienta

Dodatkowo doraźnie, w razie potrzeby lub w zastępstwie:

- dostawa i odbiór sprzętu medycznego (łóżek rehabilitacyjnych, wózków, koncentratorów tlenu) od Klienta na terenie woj. śląskiego

- montaż dostarczonego sprzętu oraz przeprowadzenie podstawowego szkolenia z obsługi

Wymagania:

- zmysł techniczny, umiejętności manualne

- czynne prawo jazdy kat. „B”

- sprawność fizyczna z uwagi na gabaryty i wagę sprzętu

- dokładność i precyzja

- podstawowe umiejętności pracy z komputerem

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Osoby z długim stażem pracy i życia ;) mile widziane. Jedyne, co należy brać pod uwagę to sprawność fizyczną przez konieczność przenoszenia sprzętu, czasem dość ciężkiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- system wynagrodzeń oparty w części na realizacji i terminowości zleconych zadań

-osobom z doświadczeniem w serwisie bądź umiejętnościami serwisowymi możliwy rozwój w tym zakresie

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-kawa z ekspresu, herbata

- nowoczesne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą www.brandvital.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów prowadzonych przez BRAND vital Poland sp. z o.o. z siedzibą w Ksawerowie.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 755326227