2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Suwałki
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik magazynu Kompania Dystrybucyjna Tedi

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w branży FMCG w kraju, działającym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 11 centrów logistycznych z własną flotą. Stawiamy na rozwój tworząc wyższy poziom dystrybucji.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, odpowiedzialną i zorganizowaną, gotową na podjęcie pracy w trybie zmianowym, zgłoś się do nas.

OPIS STANOWISKA:

·         przyjmowanie dostaw,

·         weryfikacja ilościowa i jakościowa zamówień od dostawców,

·         rozładunek towaru na magazynie,

·         przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniami ,

·         udział w inwentaryzacjach,

·         wykonywanie powierzonych zadań,

·         dbanie o porządek w miejscu pracy,

WYMAGANIA:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

·         uprawnienia UDT na wózki widłowe (mile widziane),

·         zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,

·         dobra organizacja czasu pracy,

·         wysoka kultura osobista i cierpliwość,

·         umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

·         szkolenie w zakresie powierzonych obowiązków,

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy

·         pracę zmianową,

·         możliwość rozwoju wewnątrz grupy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzać będziemy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.  Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z czym nie jest wymagane wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Bez tych danych  nie jest możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w konsekwencji nawiązanie stosunku pracy. Dane osobowe, służyć mają wyłącznie prowadzonej rekrutacji. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez KOMPANIA DYSTRYBUCYJNA TEDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą w Nowych Piekutach przy ul. Głównej 23, 18-212. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do: a) uzyskania potwierdzenia, czy dane osobowe są nadal przetwarzane przez; b) dostępu do tych danych; c) informacji o celach przetwarzania, odbiorcach, którym dane zostaną ujawnione, okresie przechowywania danych, d) sprostowania danych; e) żądanie usunięcia danych po zrealizowaniu celu, dla którego były przetwarzanie; f) żądania ograniczenia przetwarzania danych; g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; h) żądania przesłania danych innemu administratorowi; i) wniesienia skargi do Prezesa UODO

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 910493390