2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Białobrzegi
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu_ kompletowanie i pakowanie zamówień

Lokalizacja

Białobrzegi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AGROSIMEX SP. Z O.O. to stabilna firma, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swoich upraw. Możemy pochwalić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w dystrybucji nawozów i środków ochrony roślin. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najskuteczniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb polskich rolników oraz ogrodników.

Wraz z dynamicznym rozwojem działalności obecnie poszukujemy pracowników do wsparcia naszego zespołu w procesie kompletowania i pakowania zamówień na Magazynie Sklepu Internetowego w miejscowości Dąbrówka Nowa, gmina Błędów.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień oraz pakowanie przesyłek

  • Praca na skanerze

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie

  • Udział w inwentaryzacjach

  • Przyjęcie i lokalizowanie towaru

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęci do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  To oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie na życie

  • System Premiowania

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Podjęcie pracy od zaraz

  • Na początek umowa zlecenie z perspektywą stałego zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do Twoich przyszłych zadań

  • Praca w Oddziale Magazyn Sklep Internetowy w miejscowości Dąbrówka Nowa, gmina Błędów

    Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Agrosimex sp. z o.o. z siedzibą w Goliany 43 (05-620 Błędów). Państwa dane osobowe przetwarzane są w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jako kandydata do pracy jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zakresie danych wymaganych przez kodeks pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych w swoim CV podstawą prawną jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona poprzez aktywne działanie, a więc wysłanie CV. Więcej informacji o Twoich prawach i celach przetwarzania dostępne są w polityce prywatności na stronie www.agrosimex.pl

Lokalizacja

Białobrzegi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Białobrzegi
ID: 910301479