2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Orzesze
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu/Magazynier

Lokalizacja

Orzesze, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma MIROLA Sp. z o.o. – na rynku od 1991 roku.

Zajmujemy się produkcją rolet, żaluzji zewnętrznych, screenów i bram garażowych.

Poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

POSZUKUJEMY OSÓB:

  • mających silną motywację i chęć do pracy,

  • sumiennych, dokładnych i odpowiedzialnych,

  • posiadających umiejętność obsługi wózków widłowych,

  • mających doświadczenie na podobnym stanowisku,

Wymagane uprawnienia na wózki widłowe.

OBOWIĄZKI :

  • kompletowanie i pakowanie towaru,

  • relokacja towaru,

  • współpracę z działem produkcji,

  • załadunek oraz rozładunek towaru,

  • obsługa wózka widłowego,

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

OFERUJEMY:

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – każdy kandydat jest traktowany indywidualnie, a wszystkie warunki ustalamy na spotkaniu rekrutacyjnym,

  • premie w okresie próbnym,

  • wdrożenie oraz szkolenie na początkowym etapie pracy,

  • pakiet benefitów (karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne),

  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mirola Sp. z o.o. siedzibą w Orzeszu zgodnie z rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO z dnia 27 kwietnia2016 (2016/679)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Orzesze, Centrum
ID: 590086601