2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Przylep
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynu / Magazynier

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Toppoint Polska sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Magazynu / Magazynier

Miejsce pracy: Przylep - Zielona Góra

Zadania:

- załadunek i rozładunek towaru

- przyjmowanie towarów do magazynu

- wydawanie towarów z magazynu

- kompletowanie wysyłek / zamówień

- dbanie o należyte rozmieszczenie towarów w magazynie

- przyjmowanie towarów na stan magazynowy

- utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

- zapewnienie płynności produkcji

- wykonywanie poleceń  przełożonego

Wymagania:

- dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- dobra organizacja pracy

- zdolność szybkiego uczenia się

- dyspozycyjność do pracy zmianowej (praca na trzy zmiany _ 6-14 / 14-22 / 22-6 )

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia UDT oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na rok)

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- fundusz socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci)

- możliwość skorzystania z pakietu Lux Med oraz karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 914162342