2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Świdnica
Dodane 03 maja 2024

Pracownik MAGAZYNU/MAGAZYNIER praca od zaraz

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elwiz Sp. z o.o. to producent okien i drzwi z PCV i ALUminium specjalizujący się w produkcji stolarki okiennej. Pierwsze okna pod marką Elwiz zostały wyprodukowane w 2003r. Od tamtej pory bardzo wiele się zmieniło, nasze linie produkcyjne i technologiczne bardzo szybko się rozwijają, a nasze produkty spełniają najwyższe normy energooszczędności i są sprzedawane w większości krajów Europy Zachodniej.

Obowiązki:

·        Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur

·        Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej

·        Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie

·        Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

·        Utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

·        Dokładność w działaniu

·        Zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu office

·        Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

·        Ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT

Oferta:

·        Zatrudnienie na umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Opiekę medyczną

·        Ubezpieczenie grupowe

Kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. Elwiz Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obwodowej 11, 66-008 Świdnica, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Lokalizacja

Świdnica,

Lubuskie

Lubuskie, Świdnica
ID: 821886678