2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - Magazynier producent rowerów elektrycznych

Wynagrodzenie

4 250 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Sokołowie 4 km od Pruszkowa i 5 km od Janek poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

Wymagania:

  • Sprawność manualna

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków

  • Mile widziane czynne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (wysoki skład)

Obowiązki:

  • Praca z dokumentami magazynowymi

  • Dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Wydawanie towaru z magazynu

  • Kompletacja zamówień

  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

  • Wydawanie przesyłek kurierowi

  • Przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie towaru na magazynie

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 4250 zł/mies. brutto pierwszy miesiąc

  • Wynagrodzenie po okresie próbnym 5200 zł/brutto

  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków

  • Bogaty system premiowy

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Szkolenia stanowiskowe

W bliskiej odległości od naszej siedziby znajduje się przystanek linii 62 (trasa: Raszyn – Janki – Sokołów – Komorów – Pruszków – Piastów)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX

Kontakt: 73*******62

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 765666293