2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik magazynu – operator wózka widłowego

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Włókienniczy Biliński jest średniej wielkości firmą rodzinną (firma zatrudnia ponad 250 pracowników), z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim. Firma ZW Biliński specjalizuje się w usługowym drukowaniu, barwieniu i wykańczaniu różnego rodzaju dzianin i tkanin.

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

•         rozładunek oraz załadunek towarów

•        sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw

•         właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie

•        wydawanie towarów zgodnie z obowiązującym systemem magazynowym

•         zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów

•         utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

•         samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

•         zaangażowanie

•         umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

•         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    •   zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę

    •   terminową wypłatę wynagrodzenia

     •   okresowe podwyżki

  • miesięczną premię uznaniową

  • pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów, kolonii i obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne

  • benefity pozapłacowe na korzystnych warunkach: karty sportowe BENEFITSYSTEM, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

 Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA NIP 72*****924, UL. MICKIEWICZA 29, 95-050 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

Podstawą przetwarzania tych danych jest przede wszystkim art. 6 ust. 1 lit. c w związku z art. 221 kodeksu pracy, a także art. 6 ust. 1 lit. a RODO.  Więcej informacji na ten temat znajdziesz w linku poniżej w punkcie „Przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji”: www.farbiarniabilinski.pl/polityka-prywatnosci/

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 901099587