2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Aleksandra
Dodane Dzisiaj o 11:50

Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego - Szczecin Załom

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego

  • Miejsce pracy: Szczecin Załom

Szukamy pracowników do pracy w magazynie. Jest to magazyn lidera rynku. Jeden z magazynów jest w Szczecinie. I tam właśnie będziesz pracować.

Oferta jest kierowana także do przedstawicieli innych narodów niż Polska.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Wynagrodzenie:

  • angaż stały 4300 PLN brutto

  • premia do 645 PLN brutto

  • premia uznaniowa do 720 PLN brutto

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2 zmianowym (bez pory nocnej)

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę

  • Program Poleceń - do 1000 zł za polecenie pracownika

Wymagania:

  • dyscyplina pracy

  • odpowiedzialność

  • rzetelność

Obowiązki:

  • kompletacja towaru

  • obsługa systemu magazynowego i skanera

  • obsługa terminala

  • przyjęcie towaru

  • prace porządkowe w obrębie miejsca pracy

  • dbanie o mienie pracodawcy

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na terenie firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nie czekaj! Aplikuj!

Fast Service (nr 15162) - to obietnica szybkiej, dobrej i stabilnej pracy, zgodnie z naszym motto "Delivery Job". Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 913647676