2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - pakowanie/konfekcjonowanie/weryfikacja towaru

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby do pomocy magazynowej. Praca polega na konfekcjonowaniu oraz pakowaniu zamówień. Wynagradzamy premią pracowników, którzy chcą pracować i są zaangażowani w rozwój firmy.

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie magazynu oraz towaru na półkach

  • Diagnozowanie urządzeń,

  • Opis diagnozy w systemie wewnętrznym,

  • Pomoc magazynowa

  • Skanowanie towaru

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami gospodarstwa domowego,

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Chęć do pracy,

  • Uczciwość i punktualność.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w młodym ambitnym zespole,

  • Pracę w miłej atmosferze w godzinach 8-16,

  • Premie za efektywność i sprawność.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 624512078