2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Limanowa
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - pakowanie paczek w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Limanowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko MAGAZYNIER PAKOWACZ - kompletowanie zamówień

Zakres obowiązków:

- kompletowanie zamówień

- pakowanie przesyłek

- generowanie odpowiednich etykiet nadawczych

- przygotowanie paczek do odbioru przez kurierów

- przyjmowanie dostaw oraz sprawdzanie ilości i zgodności towaru

- układanie towaru w wyznaczone miejsca

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

- samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości

- umiejętność organizowania własnej pracy

- dokładności i skrupulatności w działaniu

- umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

- sumienność i dokładność dla powierzonych zadań

- pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

- znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

- posiadanie statusu ucznia bądź studenta

- prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

   - Pracę od poniedziałku do piątku (9-17)

   - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

   - Pracę w miłej atmosferze

- System premiowy po okresie próbnym

Miejsce: Limanowa

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do przesłania CV za pośrednictwem OLX, które musi posiadać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych według wzoru poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Lokalizacja

Limanowa,

Małopolskie

Małopolskie, Limanowa
ID: 911736539