2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Astra Gruppe
Dodane 30 kwietnia 2024

Masz uprawnienia UDT? Czeka na Ciebie praca na magazynie w Będzinie!

Wynagrodzenie

5 400 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Magazynier / Magazynier operator wózka Działu Dostaw [m]

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - Roździeńskiego / docelowo: Będzin - Gzichowska

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • rozpakowywanie palet z dostarczonych przesyłek,

  • rozdysponowanie towarów, ich segregowanie i kompletacja,

  • obsługa wózka widłowego na hali wysokiego składowania,

  • praca fizyczna z ręcznym dźwiganiem elementów.

Nasze wymagania:

  • POSZUKIWANI PRACOWNICY NA STAŁE z silną motywacją do pracy,

  • predyspozycje i chęć do pracy fizycznej - dobra kondycja zdrowotna,

  • uprawnienia UDT w kategorii nie niższej niż IIWJO - preferowane IWJO,

  • cierpliwość, sumienność i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • niezależność od komunikacji miejskiej (własny dojazd),

  • doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferowane warunki zatrudnienia:

  • STABILNOŚĆ: umowa o pracę od początku na pełnym etacie,

  • WIARYGODNOŚĆ: praca w rzetelnej i stabilnej firmie w branży automotive,

  • NIEZAWODNOŚĆ: pewne i terminowe wynagrodzenie miesięczne od 5 400,00 zł brutto

  • praca na pełnym etacie od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godz. 6:00-14:00; 14:00-22:00 i 22:00-6:00,

  • regularne roczne podwyżki wynagrodzenia zasadniczego,

  • system premiowy: premia indywidualna, premia zespołowa,

  • premie świąteczne,

  • płatne nadgodziny w tygodniu,

  • dodatkowa premia w Programie Poleceń Pracownika.

Pozostałe plusy:

  • możliwość uzyskania kat. IWJO uprawnień UDT,

  • przeszkolenie i wdrożenie do pracy,

  • dobra atmosfera w zespole,

  • prywatna opieka medyczna dla chętnych,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • automaty vendingowe do dyspozycji Pracowników.

Zapraszamy do składania aplikacji. Złóż swoje CV.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas!

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 912293587