2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Laski
Dodane 17 maja 2024

Pracownik magazynu/Produkcji

Wynagrodzenie

27,70 - 30,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Laski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik magazynu/Produkcji

Firma dropshippingowa poszukuje pracowników do swojego magazynu do działu pakowania paczek. Poszukujemy osób z energią, zaangażowaniem i umiejętnością pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, kontrola i składowanie półproduktów oraz gotowych produktów w magazynie.

  • Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi firmy.

  • Wykonywanie prostych czynności produkcyjnych zgodnie z instrukcjami.

  • Kontrola jakości pakowanych produktów.

  • Pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

  • Praca zgodnie z procedurami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Przyjazne warunki pracy i atmosferę w zespole.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, chcesz rozwijać się zawodowo i szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny.

Nasza firma zapewnia równość szans w zatrudnieniu. Oceniamy wszystkich kandydatów wyłącznie na podstawie ich umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Laski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Laski
ID: 917412062