2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łask
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik magazynu / produkcji

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rozładunek i załadunek towarów

  • prowadzenie ewidencji przyjęć i wydawania towarów

  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynu

  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości w magazynie

  • zachowanie przepisów BHP obowiązujących na magazynie

  • przechowanie towarów w sposób zapewniający ich właściwe zabezpieczenie i magazynowanie

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera i oprogramowań związanych z gospodarką magazynową

  • wymagane uprawnienia na wózek widłowy

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • To oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • atrakcyjne wynagrodzenie

    • przyjazna atmosfera pracy

    • możliwość rozwoju

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 903753045