2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławów
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynu przypraw - Zakłady Mięsne Stanisławów

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stanisławów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o. poszukują pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu przypraw

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie towaru na stan magazynu

• sporządzanie mieszanek przypraw zgodnie z recepturami i rejestracja danych w systemie

• monitorowanie stanu magazynu przypraw i magazynów pomocniczych

• współpraca z działem produkcji

• utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku

Wymagania:

• wykształcenie średnie

• umiejętność obsługi komputera

• umiejętność posługiwania się wagą

• umiejętność przeliczania jednostek

• rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

• stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

• wynagrodzenie uwarunkowane posiadanymi kompetencjami składające się pensji podstawowej i premii

• pracę pełną wyzwań w młodym zespole, w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Stanisławów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławów
ID: 694853951