2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Płońsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik magazynu serwisowego

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika magazynu serwisowego

Zakres obowiązków:

· Przygotowanie, konfekcjonowanie, pakowanie towaru do wysyłek

· Przyjmowanie i weryfikacja zwrotów

· Kontrola ilościowa i jakościowa towarów dostarczonych/wysyłanych

· Weryfikowanie stanów magazynowych

· Uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz innych pracach magazynowych

· Dbanie o prządek w magazynie

Oczekiwania:

Dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość.

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Durasan Trading Sp. z o o, na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Durasan Trading Sp. z o o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 900994708