2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Białostoczek
Dodane 03 maja 2024

Pracownik magazynu spożywczego

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Jesteśmy ogólnopolską siecią hurtowni spożywczych zaopatrujących sklepy i restauracje w całej Polsce. Nasz magazyn mieści się przy ul. Gen. Andersa 73.

Twoje zadania:

  • Praca w chłodni ze skanerem,

  • Przyjmowanie dostaw, kompletacja mięsa, wędlin, nabiału,

  • Praca w godzinach 4:00 - 12:0) (ewentualnie 5:00 - 13:00),

  • Przygotowanie i realizacja zamówień klientów,

  • Udział w inwentaryzacjach,

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,

  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie,

  • Pakiet medyczny,

  • Karta Multisport,

  • Zniżki pracownicze,

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłanie CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 894393150