2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Rogoźno
Natalia
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu stali – praca od zaraz

Lokalizacja

Rogoźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu stali

Miejsce pracy: Garbatka (okolice Rogoźna)

Twój zakres obowiązków:

  • Praca na magazynie ze stalą,

  • obsługa maszyn,

  • praca przy obsłudze suwnic - zapewniamy wyrobienie uprawnień UDT,

  • obsługa wózka widłowego - zapewniamy szkolenie i uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i nagrody,

  • szkolenia na wózki widłowe i suwnice,

  • pełne przeszkolenie do pracy,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Kogo szukamy ? Osoby, która jest:

  • dyspozycyjna do pracy na III zamiany,

  • chętna do przyuczenia (zapewniamy szkolenie w pierwszych miesiącach pracy),

  • zaangażowana, dokładna i sumienna.

 Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Lokalizacja

Rogoźno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogoźno
ID: 878660597