2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Gumieńce
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Magazynu-Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Jesteśmy hurtownią instalacji sanitarnych, wchodzącą w skład największej w Polsce grupy zakupowej SBS. Nasza firma działa na rynku szczecińskim od ponad 25 lat kompleksowo obsługując budowy w zakresie instalacji sanitarnych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników do jednego z oddziałów w Szczecinie na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania:

prace magazynowe - przyjmowanie, rozkładanie i wydawanie towarów

wprowadzanie i wystawianie dokumentów magazynowych

załadunek i rozładunek pojazdów

pakowanie paczek i palet do wysyłki

czynne uczestnictwo w inwentaryzacjach

Wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera

sprawna obsługi komputera

sumienność i samodzielność w wykonywaniu zadań

uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

mile widziane prawo jazdy kat. B

mile widziana znajomość branży sanitarnej i hydraulicznej

Oferujemy:

ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

konkurencyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 917352010