2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Teolin
Onninen- rekrutacja
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu w dziale załadunków Onninen

Lokalizacja

Teolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie do naszego Centrum Dystrybucyjnego w Teolinie koło Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 PRACOWNIK MAGAZYNU W DZIALE ZAŁADUNKU

Zadania:

§   Prawidłowe rozładunki i załadunki towarów w magazynie

§   Wykonywanie innych prac magazynowych zgodnie z przyjętymi procedurami

§   Dbałość o powierzony sprzęt

§   Kontrola otrzymywanych dokumentów,

§   Tworzenie dokumentów magazynowych,

§   Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,

Wymagany profil kandydata:

§   uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (wydane przez UDT),

§   doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze w wózka widłowego

§   znajomość podstaw obsługi komputera,

§   uczciwość, skrupulatność i sumienność,

§   komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

§   stabilna praca

§   atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + nagroda miesięczna do 10%

§   dodatek za pracę nocną- 50% przy pełnych wypracowanych godzinach możesz zyskać do 1790 zł

§   dodatek za załadunki w wysokości 1000 zł

§   nagroda za polecenie znajomego do pracy w wysokości 1500 zł

§   pakiet benefitów- co miesiąc do 260 pkt = 260 zł, sam decydujesz na co je przeznaczysz (opieka medyczna, karta sportowa, zakupy on-line, voucher na zakupy w Biedronce)

§   pracę na jedną zmianę w godzinach nocnych

§   przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Teolin,

Łódzkie

Łódzkie, Teolin
ID: 870820019