2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Nowa Gadka
Dodane 15 maja 2024

Pracownik magazynu w sklepie internetowym Nowa Gadka, Ksawerów

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Gadka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z prężnym rozwojem sklepu i stale rosnącym wzrostem sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera/Pakowacza zamówień przesyłek w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Nowa Gadka, Ogrodników 2 ( Koło Ksawerowa )

NASZA OFERTA:

- wynagrodzenie 3700 netto "na rękę" - pierwsze 3 miesiące, później 4000zł netto "na rękę"

- praca w godzinach 8 - 16 od poniedziałku do piątku

- umowa o pracę

- zniżki pracownicze na artykuły odzieżowe i obuwnicze

- praca w przyjaznej atmosferze

TWOJE ZADANIA:

- kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem Klienta

- przygotowywanie nadruków na odzież

- przygotowywanie przesyłek do transportu

- przyjmowanie dostaw zewnętrznych

- dbanie o porządek w miejscu pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

- zaangażowanie, sumienność i dokładność

- gotowość do pracy fizycznej

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonewj przez firmę PALAZO Bartłomiej Faryński (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Lokalizacja

Nowa Gadka,

Łódzkie

Łódzkie, Nowa Gadka
ID: 694751979