2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 17 maja 2024

Pracownik magazynu - wysyłka i rozładunek

Wynagrodzenie

4 400 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy zainteresowane osoby długofalową pracą w magazynie odzieżowym.

Miejsce pracy: Chlebnia

Stanowisko: Pracownik magazynu – wysyłka/rozładunek

 Zakres obowiązków:

- obsługa aplikacji ewidencjonującej zamówienia ( praca ze skanerem/komputerem)

- załadunek/rozładunek artykułów na specjalnie przygotowanych w tym celu wózkach

- rozwożenie towaru na wyznaczonym obszarze

- kompletowanie zamówień klienta indywidualnego (od pakowania po wysyłkę)

- kontrola jakości produktów

 Oczekiwania:

- chęć podjęcia długofalowej współpracy

- pozytywne nastawienie do pracy

- gotowość do pracy w dynamicznym, wciąż zmieniającym się środowisku pracy

- zaangażowanie w powierzone zadania

- zdolność do pracy fizycznej, głównie w pozycji stojącej

- gotowość do pracy III-zmianowej ( również w wybrane weekendy)

- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej oraz znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)

 Nasza oferta:

- umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia)

- szkolenia wdrażające i stanowiskowe

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- nieograniczona możliwość rozwoju zawodowego

- wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji/ podejmowaniu nowych wyzwań

- pieniężny dodatek frekwencyjny

Dodatkowo oferujemy atrakcyjne benefity:

- transport (autobusy z Grodzisk Mazowiecki i Sochaczewa)

- pożywny dwudaniowy obiad w cenie 3,50 zł

- dostęp do ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowo-rekreacyjnego

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 917389017