2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Olkusz
Dodane 18 kwietnia 2024

PRACOWNIK MAGAZYNU WYSYŁKOWEGO - profile aluminiowe, akcesoria

Wynagrodzenie

4 400 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nazwa stanowiska: Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Olkusz, ul. Sikorka 51

Firma: FLEXIMO sp. z o.o.

Wymiar pracy:  1/1 etat (praca w godzinach 7:00-15:00 pon-pt)

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony

Główne cele stanowiska pracy: Bieżąca realizacja zamówień wysyłkowych sklepu internetowego FLEXIMO na podstawie wydrukowanych dokumentów (kompletacja towaru z magazynu, docinanie profili aluminiowych na wymiar, pakowanie, oklejanie wydrukowanymi etykietami kurierskimi) oraz prace magazynowe.

Kluczowe odpowiedzialności i zadania:

1) Kompletowanie towarów według zamówień wydrukowanych na dokumentach,

2) Pakowanie zamówień do wysyłki:

3) Obróbka profili aluminiowych na indywidualne zamówienia:

docinanie profili aluminiowych na wymiar podany przez klienta przy pomocy stanowiska docinającego na pile

Obróbka mechaniczna (gwintowanie, nawiercanie)

4) Montaż i składanie konstrukcji gotowych w oparciu o projekty klienta bądź opis specyfikacji.

5) Przyjmowanie dostaw

Poszukujemy osoby, która:

  • jest gotowa pracować fizycznie - profile aluminiowe, które trzeba docinać na wymiar mają ponad 6 m - trzeba je przenosić do piły, docinać i dokładać na miejsce. Paczki z zamówieniami potrafią ważyć do 30 kg.

  • jest dokładna i skrupulatna, skupiona na realizacji zadań, nie ulega łatwemu rozproszeniu - potrafi zwracać uwagę na szczegóły, będzie potrafiła nauczyć się specyfikacji oferty naszego sklepu (różne rodzaje akcesoriów montażowych, ich zastosowanie)

  • lubi stabilność zadań, odnajduje się w wykonywaniu powtarzalnych czynności, nie nudzi się robiąc każdego dnia podobne czynności

  • potrafi pracować w zespole - szanuje współpracowników, z otwartością podchodzi do współpracy z innymi

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 912632392