2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 06 maja 2024

Pracownik magazynu z prawem jazdy kat. B lub UDT | darmowy transport

Wynagrodzenie

5 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w produkcji sprzętu AGD, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik transportu wewnętrznego

Obowiązki pracownika:

  • Obsługa wózka typu Milk run

  • Transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu

  • Dostarczanie komponentów z magazynu na produkcję

  • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Stawkę podstawową: 30 zł brutto/h

  • Premia za bezpieczeństwo: do 250 zł brutto/msc

  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto + dzień wolny do odbioru

  • Darmowy transport pracowniczy z Łodzi (wybrane dzielnice), Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa

  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz porad finansowych

  • 30 minut przerwy wliczonej w czas pracy

  • Zapewniamy: szkolenie wdrożeniowe, wsparcie koordynatora na miejscu, odzież roboczą, dostęp do szafek, dostęp do kantyny, darmową kawę i herbatę w kącikach socjalnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B / uprawnień na wózki widłowe UDT

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

  • Umiejętności pracy w zespole

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj wraz z CV i rozpocznij pracę od zaraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911891631