2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oborniki Śląskie
Anna
Dodane 30 maja 2024

Pracownik Magazynu z uprawnieniami UDT

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Claudie design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU Z UPRAWNIENIAMI UDT

Wymagania:

  • umiejętność i doświadczenie obsługi elektrycznego podnośnikowego wózka paletowego ( tzw. „pieska”)

  • uprawnienia UDT – obsługa elektrycznych podnośników paletowych

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu swoich obowiązków

  • punktualność i sumienność w realizacji swoich obowiązków

 Zakres obowiązków :

  • przyjmowanie towarów i materiałów na magazyn

  • rozmieszczanie przyjętych towarów i materiałów na magazynie i ich zabezpieczanie

  • kompletowanie i wydawanie towarów i materiałów do produkcji

  • udział w inwentaryzacjach

  • dbanie o należyty porządek w pomieszczeniach magazynowych

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • profesjonalne wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy, zapewniające przyjazną atmosferę

  • pracę w dynamicznym środowisku i ambitnym zespole

  • możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych."

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 917078351