2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wyszków
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu - ZM Somianka

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do swojego zespołu PRACOWNIKA MAGAZYNU (w Somiance)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w pracach związanych z przyjęciem i wydaniem towaru

  • Nadzór nad dokumentacją magazynową

  • Właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie

  • Kontrola zgodności stanów magazynowych

WYMAGANIA

  • Znajomość procesów magazynowych

  • Dokładność i skrupulatność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

  • Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną, rodzinną atmosferę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.

Oferujemy pomoc w procesie adaptacji i wdrożenia do pracy

PRACA JEST W MAGAZYNIE CENTRALNYM FIRMY W SOMIANCE

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 890254378