2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Swarożyn
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Malarni Proszkowej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarożyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Zadaniem pracownika na tym stanowisku jest przygotowanie elementów do procesu lakierowania proszkowego:

· wieszanie detali do malowania

·        przygotowanie powierzchni detali do lakierowania,

·        usuwanie wad materiału za pomocą szlifierki oscylacyjnej,

·        oczyszczanie elementów z drobnych zanieczyszczeń,

·        właściwe zawieszenie elementów na linii lakierniczej,

·        weryfikowanie gotowych wyrobów oraz ich pakowanie,

·        inne zadania powierzone przez przełożonego.

Czego oczekujemy

·        dokładności i odpowiedzialności przy wykonywaniu swoich obowiązków,

·        chęci do pracy,

·        dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia,

·        silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

·        nastawienia na dłuższą współpracę,

·   umiejętność pracy w grupie,

·  nie wymagamy doświadczenia

Co oferujemy

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

·        wdrożenie do pracy na stanowisku,

·        możliwe przyuczenie na malarza proszkowego,

·        przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

·        możliwość rozwoju.

Lokalizacja

Swarożyn,

Pomorskie

Pomorskie, Swarożyn
ID: 707009237