2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik montażowy- Jasionka

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania na stanowisku:

  • montaż i kontrola jakości modułów paliwowych,

  • obsługa komputera w zakresie kontrolowania i wprowadzania parametrów,

  • przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. itp.,

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • motywacji i chęci do pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (produkcja, montaż)- warunek konieczny.

  • zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym,

Co możemy zaoferować?

  • wynagrodzenie zawsze na czas, bogaty pakiet socjalny i premie,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • możliwość stałego zatrudnienia w nowoczesnej firmie produkcyjnej z branży automotive,

  • pracę w bezpiecznym i przyjaznym środowisku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Jeżeli zainteresowała Cię poniższa oferta- zapraszamy do wysłania CV

Bliższe informacje pod numerem telefonu 69*******85

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 890219472