2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Ligota-Panewniki
Weronika Wodyńska
Dodane 23 kwietnia 2024

pracownik montażu

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Posiadasz znajomość rysunku technicznego?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • system premiowy
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • przygotowanie części i podzespołów do montażu
  • prace montażowe nowych i remontowanych maszyn i urządzeń
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich i wykończeniowych
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i sprzętu
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • samokontrola wykonywanych prac

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i żurawiki
  • umiejętności posługiwania się narzędziami do montażu, elektronarzędziami oraz narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku montera maszyn i urządzeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 908927843